| محل منبع: | پارک صنعتی شیبو شهر چانگی، استان شاندونگ چین |
|---|---|
| نام تجاری: | XINHENGDA |
| شماره مدل: | دستگاه قالب دمنده 10000 لیتری |
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | 1 |
| قیمت: | Contact me |
| زمان تحویل: | سفارشات منظم در 90 روز ارسال می شود. برای محصولات سفارشی، لطفا برای جدول زمانی با من تماس بگیرید. |
| شرایط پرداخت: | L/C ، D/A ، T/T ، Western Union ، D/P |
| قابلیت ارائه: | 90+ |
| روش تولید: | قالب گیری دمشی | سطح بندی: | صاف یا بافت دار |
|---|---|---|---|
| ابعاد: | اندازه های سفارشی موجود است | نام محصول: | ضربه پلاستیکی در مقیاس بزرگ |
| برنامه های کاربردی: | مخازن ذخیره سازی، ظروف، مصارف صنعتی | گزینه های رنگی: | قابل تنظیم |
| برجسته کردن: | 10000L accumulator blow molding machine,high-capacity water tank moulding solution,3–6 layer co-extrusion blow molding |
||
3000L Blowing Mould Machine for Water tank Machinery customization manufacturer
| Parameter | Details |
|---|---|
| Plastic Processed | HDPE, PE |
| Clamping Force | 2000 KN |
| Automation Type | Automatic |
| Voltage | 380-415V |
| Key Selling Point | Multilayer |
| Warranty | 1 Year |
| No. of Screw | 7 |
| Core Components | PLC, Frequency Converter, Bearing Guard, Motor, Gear, Pump |
| Video Quality Inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Place of Origin | Shandong, China |
| Power | 520 kW |
| Equipment Weight | 50 Ton |
| Equipment Dimension | 1158 m |
| Screw L/D Ratio | 30 |
| Screw Diameter | 120 mm |
| Screw Heating Power | 80 KW |
| Extruder Motor Power | 90 KW |
| Mold Station Length | 1900 mm |
| Mold Station Size | 2100 mm |
| Air Pressure | 0.65 MPa |
| Air Consumption | 3 m³/min |
| Die Head Heating Power | 100 KW |
| Automatic Function | Yes |
| Single Unit Weight | 50 TON |
| Packaging Method | According to customer requirements (container, etc.) |
| Port of Dispatch | QINGDAO |
| Annual Supply Capacity | 35 Units |
![]()
![]()